Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Łóżka rehabilitacyjne to nieoceniona pomoc zarówno dla pacjentów unieruchomionych, geriatrycznych, z urazami po wypadku, jak i ich dla samych opiekunów. Niezależnie od tego, czy użytkowane w zaciszu domowym, czy w placówkach medycznych lub sanatoriach, pozwalają na skrócenie czasu rekonwalescencji i poprawienie jakości życia poszkodowanego. Wygodne i bezpieczne, zapobiegają postępowaniu choroby, chroniąc użytkownika przed komplikacjami spowodowanymi długotrwałym unieruchomieniem, np. powstawaniu odleżyn, bądź rozwoju infekcji dróg oddechowych. Opiekujesz się osobą ograniczoną ruchowo? Łóżko rehabilitacyjne ułatwi Ci każdą czynność pielęgnacyjną – od toalety, po zmianę pozycji i aktywizowanie chorego.

Obecnie specjalistyczny sprzęt medyczny jest dostępny dla każdej osoby potrzebującej. Jeśli jednak rehabilitacja nie będzie trwać długo, a łóżko okaże się niezbędne, wystarczy skorzystać z usług SKIB-MEDU – profesjonalnego sklepu ze specjalistycznym sprzętem medycznym, który w trosce o swoich klientów, działa również jako wypożyczalnia. Znajdziesz tam wszelkie niezbędne akcesoria medyczne, a wykwalifikowany, pełen empatii personel wspomoże Cię w wyborze i finalizacji zamówienia. Już dziś umów się na bezpłatną konsultację, skorzystaj z usługi i popraw swoją jakość życia, jako opiekuna, oraz swojego podopiecznego. Odtąd Wasza współpraca będzie przynosiła widoczne rezultaty, a sprawowanie opieki stanie się dużo przyjemniejsze.

SKIB-MED – najwyższa jakość wypożyczonego sprzętu

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych SKIB-MED, zapewnia kompleksowe podejście do zlecenia. Przed finalizacją zamówienia sprzęt jest każdorazowo sprawdzany i serwisowany przez wykwalifikowany personel tak, aby w Twoje ręce trafił bezpieczny, bezawaryjny sprzęt. Wszystkie oferowane łóżka rehabilitacyjne wyposażone są w kółka umożliwiające mobilność we wszystkich kierunkach. Dodatkowe zabezpieczenie w postaci poręczy po bokach zapobiega ryzyku upadków i wypadnięcia chorego z łóżka. Drewniane leże może być uzupełnione materacem przeciwodleżynowym, aby zapewnić jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo pacjenta podczas długotrwałego unieruchomienia. W ofercie SKIB-MED dostępne są również łóżka rehabilitacyjne elektryczne. Wówczas zmiana pozycji leżącego odbywa się przy pomocy pilota, bez wysiłku fizycznego osób trzecich – w każdej chwili panel może obsługiwać opiekun bądź pacjent. Sprawdź dostępne egzemplarze na SKIB-MED.pl

Łóżko DALI LOW-ENTRY 

Produkt stworzony szczególnie z myślą o pacjentach zmagających się z chorobą Alzheimera. Prowadzi ona do poważnych zaburzeń orientacji w miejscu i w czasie – chorzy z czasem potrafią gubić się we własnym domu. Poważnym problemem jest wyraźny spadek kondycji fizycznej chorego i problemy z koordynacją wzrokowo-ruchową: ruchy stają się bardziej powolne i niezgrabne. Wszystko to powoduje, że osoby z chorobą Alzheimera są szczególnie narażone na upadki zagrażające zdrowiu bądź życiu. Dlatego też łóżko DALI LOW-ENTRY, wyposażone jest w zabezpieczenia boczne chroniące przed upadkami. Ich plusem jest możliwość regulacji wysokości w zakresie od 23 do 63 cm, dzięki czemu łóżko jest bardzo blisko podłogi – ewentualny upadek nie będzie wiązać się z poważnymi kontuzjami i nie powoduje strachu chorego przed aktywnością bądź spacerami. Zapoznaj się z pozostałymi produktami od SKIB-MED i dostosuj sprzęt względem potrzeb użytkownika. W razie pytań skontaktuj się z przedstawicielem i skorzystaj z możliwości uzyskania bezpłatnej konsultacji. SKIB-MED zapewni Ci kompleksową obsługę, udzielając odpowiedzi na wszelkie pytania.

Redakcja sponsorsportu.pl