Treningi EMS – kiedy warto się na nie zapisać?

Chcesz trenować, ale nie masz zbyt dużo czasu? A może zależy Ci na poprawie swojej sylwetki, lecz brakuje Ci motywacji? Pomyśl o treningach EMS! Co to jest? Sprawdź teraz!

Coraz częściej można spotkać się z rekomendacjami treningów EMS, które obecnie dostępne są w wielu miastach w Polsce. Bez problemów można zapisać się obecnie na trening EMS w Warszawie czy w Krakowie oraz w innych większych miastach w kraju. 

Co jednak dokładnie kryje się pod skrótem EMS? Dla kogo przeznaczone są tego typu treningi? Z jakimi kosztami są one związane?

Co to jest trening EMS?

EMS jest skrótem pochodzącym od angielskiego wyrażenia Electric Muscle Stimulation, co tłumaczone jest jako elektrostymulacja mięśni. Polega ona na wykorzystaniu specjalnych urządzeń emitujących impulsy elektryczne.

Obecnie treningi EMS są bardzo popularne i decyduje się na nie coraz więcej osób. Co stoi za ich dużym powodzeniem? Przede wszystkim są one wysoce skuteczne i pozwalają na uzyskanie bardzo dobrych efektów w znacznie krótszym czasie. Wystarczy zaledwie 20 minut treningu EMS, aby osiągnąć efekty porównywalne z pobytem przez około 2 godziny na siłowni!

Dodatkowo treningi EMS są również bardzo wszechstronne, ponieważ razem z nimi można uzyskać różne rezultaty. Wynika to z faktu, że są one prowadzone jako treningi personalne, a trener dobiera odpowiednie metody ćwiczeń, by pomóc swojemu klientowi w osiągnięciu jak najlepszych wyników.

Jakie korzyści ma trening EMS?

Osoby decydujące się na trening EMS w Warszawie oraz w innych miastach w Polsce robią to z wielu powodów. Dlaczego warto zapisać się na taki trening?

Przede wszystkim EMS to bardzo dobry wybór dla osób, które mają problemy z osiągnięciem swoich celów, na przykład ze względu na brak wystarczającego czasu lub też brak motywacji do wykonywania regularnych ćwiczeń.

Również trening EMS, jak wspomniano wcześniej, ma szerokie zastosowanie, dlatego może on pomóc wielu osobom w dążeniu do obranego celu.

Za pomocą treningów EMS można:

  • spalić dużą ilość kalorii i zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej
  • przyspieszyć swój naturalny metabolizm
  • zmniejszyć dolegliwości bólowe mięśni i kręgosłupa
  • zredukować obrzęki
  • wymodelować sylwetkę
  • uzyskać efekt większej masy i siły mięśni
  • trenować bez obciążania stawów
  • poprawić ogólną kondycję

Więcej informacji dotyczących przebiegu oraz zastosowania treningów EMS można znaleźć na stronie intime.pl.

Z jakimi kosztami związane są treningi EMS?

Koszty dotyczące treningów EMS nie są niskie, niemniej jednak pozwalają one na osiągnięcie bardzo dobrych efektów, stąd też wiele osób jest zainteresowanych korzystaniem z takiej oferty.

Najczęściej trening EMS w Warszawie oraz w innych większych miejscowościach w kraju jest związany z wydatkiem wynoszącym od 80 złotych do 200 złotych za jedną sesję. 

Warto jednak sprawdzić oferty pakietowe, które obejmują więcej sesji, na przykład 10-20. Dzięki temu można uzyskać jeszcze niższe ceny za pojedynczą wizytę w klubie prowadzącym treningi EMS.

Z aktualnymi cennikami można zapoznać się już teraz online i wybrać najlepszą ofertę treningową dla siebie.

Redakcja sponsorsportu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *