Strona główna
Akcesoria
Tutaj jesteś
Akcesoria

Kibicuj naszym z Koszulką Reprezentacji Polski!

Data publikacji 1 kwietnia 2020

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020 – UEFA Euro 2020 zbliżają się już coraz większymi krokami. Państwa-gospodarze szykują swoje miasta, stadiony i liczne atrakcje dla odwiedzających kibiców. W tym wyjątkowym czasie sportowych rozgrywek liczy się solidarność, emocje i doskonała zabawa, w zdrowym sportowym duchu. Kto choć raz kibicował ulubionej drużynie lub reprezentacji, doskonale wie, że tych emocji nie da się zapomnieć. Zwłaszcza, jeśli “nasi” odnoszą sukcesy! Warto zaopatrzyć się w odpowiednie gadżety kibicowskie na tegoroczne Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020 i z zapałem kibicować “naszym”. Świetnym i uniwersalnym zakupem może okazać się koszulka reprezentacji Polski. Z orzełkiem na piersi każdy poczuje się dumnie! Dopinguj Polaków podczas UEFA Euro 2020 z oficjalną koszulką reprezentacji Polski. Dowiedz się gdzie i jak ją dostać.

Kto nosi koszulki reprezentacji Polski

Kto? No, kto? Oczywiście, że nasze biało-czerwone orły, czyli Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn. Wśród nich królują takie nazwiska jak: Szczęsny, Krychowiak, Glik, Grosicki i oczywiście Lewandowski! W reprezentacji Polski w piłce nożnej mogą występować wyłącznie zawodnicy posiadający obywatelstwo polskie. Drużyna potocznie nazywana jest Biało-Czerwonymi, a selekcjonerem zespołu od 1 sierpnia 2018 jest Jerzy Brzęczek. Koszulki reprezentacji Polski, które mogą nosić zarówno zawodnicy jak i wierni kibice mają również kolory biało-czerwone. 

Koszulka Reprezentacji Polski – co musisz wiedzieć!

Kolorystyka koszulek Reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn jest odzwierciedleniem barw państwowych Rzeczypospolitej Polskiej oraz flagi i herbu państwa, a więc związana jest w całości z barwą białą i czerwoną.

Stroje domowe reprezentacji Polski tradycyjnie składają się z białej koszulki, czerwonych spodenek i białych getrów, natomiast najczęściej wszystkie elementy zestawu wyjazdowego są czerwone (choć w przeszłości niekiedy na wyjazdach grano w białych spodenkach). Na przestrzeni lat różnice w projekcie i kolorystyce strojów dotyczyły zwykle szczegółów, a ogólny wzór ubioru pozostał niezmienny od 1921! 

Obecnym producentem koszulek Reprezentacji Polski, od 2009 roku jest amerykańska firma Nike. 

Zdarzało się, że niektóre mecze reprezentacja Polski rozgrywała w innych kolorach strojów niż biało-czerwone. Najczęściej były to granatowe koszulki. Jednak po raz ostatni Polacy zagrali w innych, niż białe i czerwone barwach w 2010 z Bułgarią. Od tego czasu każda koszulka reprezentacji Polski jest biało-czerwona. 

Jeśli chcesz być prawdziwym kibicem podczas oficjalnych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej – UEFA Euro 2020, koniecznie zaopatrz się w koszulkę reprezentacji Polski! Taka koszulka będzie wzbudzać zachwyt i pozytywne emocje wśród innych kibiców! Jeśli chcesz kupić dla siebie lub najbliższych koszulkę reprezentacji Polski, koniecznie wejdź na: https://futbolsport.pl/koszulka-polskiej-reprezentacji  i zobacz jak łatwo możesz zamówić ją z szybką dostawą do Twojego domu! 

Poczuj się jak prawdziwa gwiazda piłkarskich Mistrzostw Europy. Rozgrywaj mecze jak najlepszy z najlepszych. Oficjalna koszulka reprezentacji Polski będzie wspaniałym prezentem dla każdego (młodszego i starszego) fana piłki nożnej! Zamów już teraz i spraw sobie lub komuś ogromną radość! 

Redakcja sponsorsportu.pl

Nasi redaktorzy na sponsorsportu.pl to zespół pasjonatów zdrowego trybu życia i sportu, którzy mają głęboką wiedzę na temat zdrowia, żywienia oraz różnych dyscyplin sportowych. Każdy z naszych redaktorów posiada bogate doświadczenie w dziedzinie treningu, dietetyki lub medycyny sportowej, co pozwala nam dostarczać wartościowe treści dla naszych czytelników.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?